Oldtimery i Gran Turismo Polonia Sopot 2015

Oldtimery i Gran Turismo Polonia Sopot 2015

Nasze stowarzyszenie po raz pierwszy zorganizowało nie lada gratkę dla fanów szalonej  szybkości, pomruku potężnych silników i sportowej, niezwykle pięknej sylwetki sportowych i luksusowych aut,bowiem właśnie takie auta zawitały do Sopotu 30 czerwca 2015.

Gran Turismo Sopot 2015

Były  to auta z imprezy Gran Turismo Polonia 2015. Dla właścicieli tych przepięknych maszyn zorganizowaliśmy 2 atrakcje-  Pierwsza to przejażdżka po Trójmieście. Trasa była tak zaplanowana, aby  uatrakcyjnić jazdę. Nie mogło więc zabraknąć przejazdu  ul. Malczewskiego  i ul. Sopocką w Sopocie  , na których to odbywa się  etap Górskich  Samochodowych Mistrzostwa Polski. Po krótkim postoju na Skwerze Kościuszki w Gdyni , trasa prowadziła do Pogórza, oczywiście gdyńskimi serpentynami.

Gran Turismo Sopot 2015 Gran Turismo Sopot 2015 Gran Turismo Sopot 2015

Przejażdżka bardzo podobała się naszym gościom, chociaż trochę narzekali na jakość dróg. Niestety w tego typu samochodach od razu wyczuwalne są wszelkie dziury czy nierówności…  Pilotami  gości byli nasi przyjaciele, którzy pilotowali ich w swoich zabytkowych samochodach. Widok bezcenny!

Po powrocie do Sopotu rozpoczęła się druga atrakcja , tym razem bardziej dla zwiedzających. Po raz pierwszy odbyła się wystawa aut Gran Turismo w asyście naszych aut zabytkowych .

Gran Turismo Sopot 2015    Gran Turismo Sopot 2015

Wszystkie auta- i te z Gran Turismo i  te zabytkowe , w większości sportowe cieszyły się ogromnym zainteresowaniem  Było co oglądać ! Maserati, Porsche, Lamborghini, Mercedesy, Ferrari… Czyż trzeba więcej  pisać ?

Dziękujemy Gran Turismo za zaufanie i współpracę a naszym przyjaciołom z zabytkowymi autami za poświecenie czasu i pomoc i wystawienie aut .

Specjalne podziękowania dla Luc Art Photo Łukasz Boehnke za zdjęcia i narażanie życia ,aby zrobić jak najlepsze ujęcia 🙂

Oto relacja :

http://www.moto3m.pl/wystawa-trojmiejskich-klasykow-z-classic-moto-story-i-aut-gt-polonia-w-sopocie/