O nas

 

Kim jesteśmy?

Jesteśmy miłośnikami zabytkowych aut , dobrej zabawy i nie tylko.

Classic Moto Story

W połączeniu daje to organizowanie przez nas różnych imprez, takich jak : pikniki oldtimerów, czy wystawy ciekawych aut ( np. Cytrynka 2cv show, V.S.O.P.ot – wystawa prestiżowych zabytkowych samochodów na molo w Sopocie , wystawa Mercedesa), imprezy motoryzacyjne – nie tylko auta zabytkowe, ale też  rajdowe, współpracujemy z Gran Turismo Polonia, angażujemy się w wolontariat i społecznie ważne sprawy.   Promujemy sportowców pomorskich, oraz nasze piękne Pomorze. Tworzymy sekcję zabytkowych samochodów w Automobilklubie Orskim w Sopocie.  Organizujemy różne eventy dla firm.  Jeździmy na rajdy i zloty … bo życie bez pasji jest szare..

 

 

Dlatego zarejestrowaliśmy  stowarzyszenie Classic Moto Story.

Jeśli kochasz starą motoryzację, czujesz oktany we krwi, to skontaktuj się z nami –  mamy wiele szalonych pomysłów aby wspólnie przeżywać wspaniałe przygody i świetnie się bawić! Chcemy też promować motoryzację, Pomorze i ciekawych ludzi.

Dla osób ,które nie lubią zlotów czy rajdów proponujemy nasze najnowsze dziecko – pikniki oldtimerów i wycieczki  –  na luzie, bez pośpiechu, bez map i zegarka.

Więcej w dziale pikniki.