Wystawa „Różne Oblicza Motocykli” Galeria Przymorze

Wystawa „Różne Oblicza Motocykli” Galeria Przymorze

Zapraszamy na wystawę motocykli do Galerii Przymorze w dniach  28.03-02.04.2015

różne oblicza motocykli
Każdy zna Harleye. Ale czy wiecie co to za motocykl Unimoto, czy jak wyglądają motocykle Cafe Racer? Nie? To jest okazja,aby się dowiedzieć. Na wystawie będą zaprezentowane bardzo ciekawe i nietuzinkowe, nowe i zabytkowe motocykle.
28.03.2015
zapraszamy w godz. 9.30-15.00 na towarzyszącą wystawie szczytną imprezę MOTOSERCE , której ideą jest zbieranie krwi dla potrzebujących. Na zewnętrznym parkingu stanie krwiobus i w czasie jego postoju będzie można oddać krew, do tego będą towarzyszyć inne atrakcje przygotowane przez motocyklistów.

motoserce 29.03.2015
w godz. 17.00- 18.30 zapraszamy na otwarcie wystawy, jak zwykle będzie super muzyka, super zabawa i super nagrody!
Dla dzieci będą do wygrania vouchery do Pitstopu Gdańsk i Adventure Park w Kolibkach.
Dla dorosłych mamy do wygrania voucher na wynajem auta od Wypożyczalni Samochodów „Baltic Cars”, wejściówkę na 2-dniową imprezę UNIMOTO na Wyspie Sobieszewskiej w maju .
Miło nam poinformować,że mamy dla Was super główną nagrodę… weekend z Harley Davidson – ufundowany przez Harley Davidson Motor Centrum !
Nowy Harley Davidson do dyspozycji od piątku wieczorem do poniedziałku rano w uzgodnionym wcześnie terminie. Aby nagrodę otrzymać należy odpowiedzieć prawidłowo w quizie motoryzacyjnym oraz posiadać prawo jazdy kat. A.
Również zapraszamy na pokaz ratownictwa drogowego przygotowany przez stowarzyszenie MOTOAKTYWNI .

Współorganizatorem imprezy jest stowarzyszenie LOTOR,
Partnerami są CAFE RACER GDYNIA , CAFE RACER CLUB POLAND, UNIMOTO, MOTOAKTYWNI, MOTOSERCE ,HARLEY DAVIDSON INDEPENDENT CLUB POLAND i GALERIA PRZYMORZE.

Sponsorami imprezy są : HARLEY DAVIDSON MOTOR CENTRUM GDAŃSK,KJM YAMAHA , PITSTOP GDAŃSK, ADVENTURE PARK KOLIBKI, MULTIKINO GDAŃSK , WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW „BALTIC CARS” , PALARNIA KAWY Tkacka 7/9.PREMIA-SPORT.

patronat medialny:
MY3MIASTO.PL, „MOTORSPORT I …OKOLICE” „AUTOMOBILISTA”

Oprawa fotograficzna : LUC-ART Photo

1 komentarz

  1. lisek Skwierzyna /

    Milo mi czytać Wasze posty. Dodają mi humoru.