V. Zlot Zabytkowych Citroënów , Koszalin 2013

V. Zlot Zabytkowych Citroënów , Koszalin 2013

 

W tym roku po raz pierwszy uczestniczyliśmy w ogólnopolskim zlocie zabytkowych citroenów.  Bazą hotelową był Hotel Verde . Miejsce to jest niezwykłe, ponieważ cześć hotelu zajmuje muzeum zabytkowych samochodów. Kopia Zlot Koszalin 013

Zlot był przygotowany perfekcyjnie. Pod eskortą policji przejechaliśmy przez miasto do fabryki szyb samochodowych, gdzie mogliśmy ją zwiedzić i zapoznać się z technologią produkcji ( bardzo ciekawe)

Był też wspólny obiad w hotelu 2CV przy salonie Citroena, niesamowite miejsce! Obowiązkowy punkt postoju  właścicieli 2cv!

Zlot Koszalin 094

Po  smacznym obiedzie pojechaliśmy na  rynek  w Koszalinie ,gdzie zaprezentowaliśmy nasze auta mieszkańcom miasta.Kopia Zlot Koszalin 140

 Jak to zawsze bywa, nie obeszło się bez”drobnych” kłopotów. Nasza cytrynka pokazała swój humorek i….. pozbawiła się jednej lampy. Ale od czego  pomysł i brać motoryzacyjna?  Szast prast i…. gotowe. Można jechać!CIMG0158

Po długim dniu ( bardzo upalnym)  wszyscy zlotowcy spotkali się wieczorem na   pysznym grillu, biesiadzie , wspólny wieczorze i  puszczaniu lampionów.

Na koniec imprezy był bardzo ciekawy pokaz firmy Egge dotyczący dbania o zabytkowy samochód. Była też prelekcja na temat lakierów samochodowych. Zlot zakończył się wręczeniem pucharów i prezentów od sponsorów .

1 komentarz

  1. Mateusz /

    Zrobcie weekend w toruniu. Jest co ogladac i !!!!! Autostrada do nas , dla oldtimerow ta podroz to bulka z maslem! Zapraszamy do piernikow !!!!