XIV Rajd Jesienny AKM

XIV Rajd Jesienny AKM

Tym razem zostawiliśmy naszą cytrynkę w domu, ponieważ tematem przewodnim była  40 rocznica Polskiego Fiata 126p.   Rajd Jesienny zorganizował  Automobilklub Morski przy wsparciu Polskiego Związku Motorowego.  Aby nie wyglądać jak kosmici 🙂 ,dzięki uprzejmości Marka Zająca pojechaliśmy pięknym niebieskim fiatem 125p. CIMG0498Trasa ciekawa, niekiedy nawet     z dreszczykiem ( stan nawierzchni) . Pogoda jak na końcówkę września bardzo ładna i słoneczna. W miejscowości  Linia odbyły się konkursy sprawnościowe na stadionie- zadania przygotowała OSP Linia. Jednym z zadań dla uczestników było rozwinięcie węża strażackiego i trafienie wodą do celu – oczywiście na czas. Z pewnością tego  typu zabawa byłaby lepsza latem, ale cóż , jest zadanie to trzeba wykonać. Niestety my mieliśmy pecha- za duże ciśnienie w wężu…. polecamy prysznic z węża o tej porze roku….

CIMG0432   Była też, jak zawsze pyszna grochówka. A jakie piękne tereny!
Zakończenie rajdu odbyło się w Dębnicy Kaszubskiej  z miła niespodzianką –  był pokaz ratownictwa drogowego, profesjonalnie zorganizowali to  strażacy. Nocleg mieliśmy w ośrodku w głębi lasów nad przepięknym jeziorem. Wieczorem tradycyjnie odbył  się grill ,który trwał prawie do rana…

5 komentarzy

 1. Monika /

  Ale fajne hobby!

 2. Hey .super strona internetowa i super pomysl dla posiadaczy oldtimerow.zjazdy sa fantastyczne .super atmosfera.po prostu przygoda.tak trzymac !!!!

 3. Darek /

  Zgadzam sie ! Super zabawa i atmosfera! Widac ,ze robione z sercem !

 4. Monika /

  Na pewno super zabawa, zwykli smiertelnicy tez moga sie przylaczyc.

 5. Oto chodziło. Gratuluje autorowi