VI Ogólnopolski Zlot Zabytkowych Citroenów

VI Ogólnopolski Zlot Zabytkowych Citroenów

W dniach 18-20 lipca 2014 r.  odbył się już VI Ogólnopolski Zlot Zabytkowych Citroenów.  Miejscem zlotu był przepiękny  Pałac w  Maciejewie . Pięknie położony ( nad jeziorem) stylowy pałac z przestrzenią parkową.

Pałac Maciejewo

Parter urządzony jak  19-wieczny dworek  – można naprawdę poczuć się jak nasi przodkowie.  Obsługa bardzo  sympatyczna i uczynna. Niestety to tyle plusów- jedzenie rozczarowuje, a baza noclegowa bliższa standardom campingu niż 3-gwiadkowego hotelu-a szkoda.

Pałac Maciejewo

Citromaniacy  przyjechali z całej Polski, większość po raz kolejny. Dzięki temu panowała przyjemna i sympatyczna atmosfera , nikt nie czuł się samotny.

Pałac Maciejewo

Piątkowy  wieczór spędziliśmy na integracyjnym grillu, a następnego dnia ruszyliśmy na przejazd trasą krajobrazową Pojezierza Ińskiego. Trasa prowadziła urokliwymi bocznymi drogami.

Po zjedzeniu smacznego lunchu w „Srebrnej  Rybce” , zgodnie z programem odwiedziliśmy także  zamek w Pęzinie  , który obecnie ma prywatnego właściciela. Docelowym miejscem był Stargard Szczeciński , gdzie na starówce mieliśmy pokaz aut.  Frekwencja nie była wysoka z uwagi na upały ,które skutecznie wygoniły mieszkańców nad okoliczne jeziora. Wieczorem dla chętnych było ognisko.

W trasie

W trasie

Następnego dnia odbyło się zakończenie, wręczenie okolicznościowych pucharów i upominków zasponsorowanych przez Citroena. Tutaj wielkie brawa dla Firmy za wypuszczenie serii koszulek z kultowymi autami Citroena!

Oczywiście wielkie brawa należą się dla organizatorów, którzy  zrobili wszystko, aby każdy uczestnik był zadowolony. Sami organizujemy różne imprezy i wiemy, ile czasu trzeba poświecić na tego rodzaju zloty i rajdy .