I Pokaz Cytrynka 2CV Show w Galerii Przymorze”

I Pokaz Cytrynka 2CV  Show w Galerii Przymorze”

  VIVA 2 CV

 

Kolejną rzeczą którą udało nam się zrobić w tym sezonie, to wystawa „brzydkich kaczątek”, czyli citroenów 2CV w Galerii Przymorze, dzięki uprzejmości  Pana Tomasza Grochowskiego z ramienia Galerii Przymorze . Pomysł był, ale tak naprawdę nikt nie wierzył ,że uda się tego dokonać. Skąd wziąć tyle kaczuszek?  Jednak udało się!  Pasja  ich właścicieli, oraz nasza determinacja  ( Pan Witold Diug przywiózł aż 3 z Bytowa!)  spowodowały, że udało się zebrać w jednym miejscu aż 10 sztuk.  Każda  inna i każda przepiękna! Goście Galerii wchodząc na jej teren przecierali oczy ze zdumienia!I Pokazcytr

Jako współorganizatorzy tej imprezy, przygotowaliśmy  całą oprawę.  Oprócz wystawy  był  bardzo ciekawy i różnorodny pokaz zdjęć, grała francuska muzyka  z lat świetności tych aut         ( teraz zabytki) i stał  stół z pysznościami kuchni francuskiej .Wystawa trwała 6 dni. Obecni byli m.in pani Konsul Honorowy Francji  Monika Tarnowska oraz Marketing Manager Galerii  Tomasz Grochowski.

 

 

 

 

 

Pokaz 2 CV  Pani Konsu          wystawa 2cv widok  z galeriii        dziewczyna 2cv

 

 

 

My wystąpiliśmy jako żandarm Ludovik Cruchot i siostra Klotylda.

2 komentarze

  1. Kasia /

    A moze jakies losowanie na przejazd starym samochodem, dla pechowcow jak ja co to nie ma oldtimera…… Byloby milo tak sie po Trojmiescie przejechac ….