II Piknik Oldtimerów

II Piknik Oldtimerów

II Piknik (brzegami Bałtyku) prowadził z Kuźni Wodnej w Oliwie (Dolina Radości) przez dolny Sopot, Gdynię (Polankę Redłowską , Skwer Kościuszki), do portu (gdzie akurat zacumował jeden z największych promów pasażerskich). Dalej trasa prowadziła przez Pogórze, Kosakowo i przepiękny park krajobrazowy na pobrzeżach Redy.

w drodze na plażę

Dalej Mrzezino i … miejsce mało komu znane, a mianowicie dzika plaża z możliwością podjechania autem prawie do morza.  Tam była dłuższa przerwa na złapanie  morskiej bryzy i zrelaksowanie się  od zgiełku miasta i dnia codziennego) . Z dużą niechęcią  🙂 nastąpił powrót do Kuźni Wodnej obwodnicą 3miasta – widok naszych aut bezcenny 🙂 ! (w planie było zwiedzanie nowego stadionu Arki Gdynia, ale czasu niestety zabrakło , ponieważ jedno z aut miało awarię, jak to w starych  samochodach bywa ). Na miejscu czekał  na nas kierownik  Kuźni – Darek Wilk wraz z niecierpliwymi zwiedzającymi:-).  W porywach dość silnego wiatru i z wiszącym cały czas deszczem nad głowami ( brawo dla hartu ducha uczestników pikniku!) grillowaliśmy  pyszności i delektowaliśmy się pierwszym dniem września.

 

5 komentarzy

  1. No nie, coś niesamowitego! co za pomysły macie!!! A weźmiecie mnie na piknik( mam skode octavie z 2006r 🙂 to już prawie zabytek….

  2. Super, brawo ! Wystarczy pasja i chęci!

  3. Wojtek /

    Jesli 10-letni opel to tez zabytek to czekam na zaproszenie!,,!! Co za zabawy ludziom organizujecie.! Fantastico!

  4. Porsze /

    Bardzo fajny pomysł, zdjęcia świetne.Dobra robota!