Dlaczego pikniki ?

Dlaczego pikniki ?

Skąd pomysł na pikniki?

Pomimo, że bardzo lubimy uczestniczyć w zlotach i rajdach zauważyliśmy, że części   uczestnikom  nie odpowiada taka forma. Dotyczy to przede tych osób, które posiadają bardzo stare i wartościowe samochody, jak i również niespecjalnie interesuje ich rywalizacja na trasie i trzymanie się mapy i zegarka. Wolą luźniejszą formę  zabawy.

Pomysł na I Piknik zrodził się spontanicznie i okazało się, że nawet w krótkim czasie można taki piknik dobrze i ciekawie zorganizować. Pogoda i uczestnicy dopisali, program pikniku też udało się zrealizować, tak więc zachęciło nas to do dalszej pracy.

W 2013 roku, pomimo wielu innych imprez samochodowych udało nam  się zorganizować 2 pikniki: I-szy  po Ziemi Żuławskiej z piknikiem w Żuławskim Parku Historycznym  i pokazie aut w Faktorii w Pruszczu Gdańskim, oraz II-gi, po mało znanych okolicach nadmorskich naszego regionu z piknikiem w pięknej i nastrojowej Kuźni Wodnej w Gdańsku, gdzie uczestnicy na świeżym powietrzu odpoczywali i delektowali się pysznym grillem, a odwiedzający w tym czasie Kuźnię mogli obejrzeć nasze piękne i unikatowe auta.

Więcej o piknikach w zakładce imprezy.

 

2 komentarze

  1. Kittykat /

    Czy trzeba byc czlonkiem stowarzyszenia , aby wziasc udzial w pikniku ?

  2. Kamila /

    Hey czy organizujecie pikniki dla firm? Byloby super!